Sayaç
free counters

Archive for Kasım 2015

Bu Hafta Kazakistan Devlet Radyosunda Türkce Yayımlanan Programımızda T.C.Astana Büyükelçisi Nevzat UYANIK Konuşacak…

IMG_6495

Her hafta Perşembe günleri ASTANA saati ile 21:06’da Kazakistan Devlet Radyosunda (FM-101.0) yayımlanan DOSTLUK Programında bu hafta (26 Kasım 2015) T.C.Astana Büyükelçisi Nevzat UYANIK Konuşacak…  

Read the rest of this entry »

Экологический контроль: опыт Узбекистана и Европы

shutterstock_97981799В Ташкенте прошел международный “круглый стол” на тему «Правовые основы осуществления общественного экологического контроля: опыт Узбекистана и европейских стран». Read the rest of this entry »

KALDER 24’DE ÖDÜL YAĞMURU

Türkiye için kalkınma reçetesi daha fazla kadın istihdamı, daha fazla kadın yönetici adın girişimci konulu paneli

İstanbul – TurkelPress(Yılmaz PARLAR) – KalDer 24’üncü kalite kongresi, iş, sanat ve medya dünyasının önde gelen isimlerin firma ve STK temsilcilerinin katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Read the rest of this entry »

Bu Hafta Kazakistan Devlet Radyosunda Türkce Yayımlanan Programımızda T.C.Almatı Başkonsolosu Rıza KAĞAN YILMAZ Konuşacak…

IMG_6390

Her hafta Perşembe günleri ASTANA saati ile 21:06’da Kazakistan Devlet Radyosunda (FM-101.0) yayımlanan DOSTLUK Programında bu hafta (19 Kasım 2015) T.C.Almatı Başkonsolosu Rıza KAĞAN YILMAZ Konuşacak…  

Read the rest of this entry »

MALATYA TURİZMİ

ARSLANTEPE

İstanbul – TurkelPress(Yılmaz PARLAR) – Malatya Film Festivali Turizmde Farkındalık Yaratıyor
6.Uluslararası Malatya Film Festivali kapsamındaki kültürel gezilere katılan yabancı film yapımcı ve yönetmenleri Malatya’dan etkilendiler. Read the rest of this entry »

BURUK FİLM FESTİVALİN ONUR ÖDÜLLERİ

türsab hepimizin

İstanbul – TurkelPress(Yılmaz PARLAR) – 6’ıncı Malatya Uluslararası Film Festivali, Ülke bütününde üzüntülü günler yaşamamız nedeniyle buruk ve sade program ile açılış yaptı. Malatya Hilton Double Tree otelde gerçekleşen açışda Festivalin bu yıl Onur Ödülü Serdar Gökhan ve Perihan Savaş’a . verildi. Yabancı onur ödülüne layık isim Gürcü sinemasının yönetmeni Eldar Shengelaia oldu. Read the rest of this entry »

TÜRSAB HEPİMİZİN

Başkan Adayı Emin Çakmak -
Şeffaf Başkan Şeffaf Yönetim
İstanbul – TurkelPress(Yılmaz PARLAR) – Dünya Sağlık Turizm Konseyi Başkanı ve TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak ve Başta Erkan Erdem olmak üzere, aday yönetimi İstanbul Moda Deniz Klübünde TÜRSAB seyahat acenta üyeleriyle bir araya geldi. Read the rest of this entry »

MANAS FM Radyosunun Konuğu Seyfullah TÜRKSOY Olacaktır…

Ramiz MEŞEDİHASANLI ve Seyfullah TÜRKSOY

Ramiz MEŞEDİHASANLI ve Seyfullah TÜRKSOY

Her hafta Cumertesi günleri BİŞKEK saati ile 12:00’da MANAS Radyosunda (FM-102.0 – Canlı dinlemeniz için bu linki tıklayın http://tunein.com/radio/Manas-FM-1029-s14353/) yayımlanan DOSTLUK KÖPRÜSÜ Programının bu haftaki konuğu (07 KASIM 2015) Seyfullah TÜRKSOY olacak. 

Read the rest of this entry »

AKPARTİ TEK BAŞINA İKTİDAR

yılmaz parlar hyatt hotel2

İstanbul – TurkelPress(Yılmaz PARLAR) – Seçim sonuçları için artık nefesler tutuldu. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararına göre, doğudaki 32 ilde 07.00’de başlayan oy verme işlemi 16.00’da sona ermişti. Diğer illerde saat 08.00’de başlayan oy verme işlemi ise 17.00 itibarıyla tamamlandı.Seçmenler, Türkiye genelinde kurulan 175 bin 6 sandıkta oylarını kullandı. Read the rest of this entry »