Sayaç
free counters

Archive for Haziran 2016

Misafirimiz Eskişehir’in Genç lüle taşı sanatçılarından biri olan Emre MANGALTEPE olacak

 

Ramiz MEŞEDİHESENLİ, Emre MANGALTEPE ve HÖKÜME HALİLOVA

Ramiz MEŞEDİHESENLİ, Emre MANGALTEPE ve HÖKÜME HALİLOVA

 

Bu Hafta Perşembe Günü (30 HAZİRAN) ASTANA saati ile 16:35’de Kazakistan Devlet Radyosunun (FM 101) Dostluk Programımızın Misafiri Eskişehir’in Genç lüle taşı sanatçılarından biri olan Emre MANGALTEPE olacak Read the rest of this entry »

Misafirimiz Eskişehir Valiliği Sivrihisar İlçe Kaymakamı Erdinç YILMAZ Olacak

 

 

Ramiz MEŞEDİHESENLİ ve Sivrihisar Kaymakamı Erdinç YILMAZ

Ramiz MEŞEDİHESENLİ ve Sivrihisar Kaymakamı Erdinç YILMAZ

Bu Hafta Perşembe Günü (23 HAZİRAN) ASTANA saati ile 16:35’de Kazakistan Devlet Radyosunun (FM 101) Dostluk Programımızın Misafiri Eskişehir Valiliği Sivrihisar İlçe Kaymakamı Erdinç YILMAZ Olacak. Read the rest of this entry »

Покинутые могилы

13511419_832442043555072_1317731344_nНа 22-м году после прекращения большой войны за Карабах армяне и азербайджанцы приходят к мысли о необходимости уважения к могилам тех, близкие которых покинули прежние места проживания. Read the rest of this entry »

Misafirimiz İSTAD Genel Başkanı Sefer KARAKOYUNLU Olacak

IMG_8597

Bu Hafta Cumartesi (18 HAZİRAN) ASTANA saati ile 16:35’de Kazakistan Devlet Radyosunun (FM 101) Dostluk Programımızın Misafiri  İstanbul Türkiye Azerbaycan Derneği Genel Başkanı Sefer KARAKOYUNLU Olacak olacak. Read the rest of this entry »

Misafirimiz Başkent Ankara’nın Akyurt İlçe Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ Olacak

 

Ramiz MEŞEDİHESENLİ ve Gültekin AYANTAŞ

Ramiz MEŞEDİHESENLİ ve Gültekin AYANTAŞ

Bu Hafta Perşembe günü (16 HAZİRAN) ASTANA saati ile 16:35’de Kazakistan Devlet Radyosunun (FM 101) Dostluk Programımızın Misafiri  Başkent Ankara’nın Akyurt İlçe Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ olacak. Read the rest of this entry »

Bu Hafta Kazakistan Devlet Radyosunda Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığının Yurtdışında Türk Okuları Açma Konusu Ele Alınacak

12

Bu Hafta Perşembe günü (09 HAZİRAN) ASTANA saati ile 16:35’de Kazakistan Devlet Radyosunun (FM 101) Dostluk Programımızın Misafiri  TC Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Dr. YUSUF TEKİN olacak. Read the rest of this entry »

Bu Hafta kazakistan Devlet Radyosunda Kazan Tatarları

5

Bu Hafta Perşembe günü (02 HAZİRAN) ASTANA saati ile 16:35’de Kazakistan Devlet Radyosunun (FM 101) Dostluk Programımızda konu Eskişehir’de meskunlaşan Kazan Tatarları olacak. Read the rest of this entry »